Przeglądarka BRAVE – RECENZJA + PORADNIK

ZARABIAJ KRYPTOWALUTE BAT ZA KORZYSTANIE Z PRZEGLĄDARKI BRAVE !

Cześć. Od dłuższego czasu zacząłem testować specjalnie dla Was nowy projekt który wyszedł i powiem szczerze, że jestem zachwycony. Zdecydowanie stał się On dla mnie numer jeden na dzień dzisiejszy.

70% dochodów jest przeznaczone dla użytkowników za korzystanie z przeglądarki BRAVE ! Tylko 30% trafia z tego dla założyciela projektu!

Skoro i tak korzystamy z przeglądarki każdego dnia to dlaczego by nie korzystać z tej? Dlaczego by nie korzystać z tej która jest 3razy szybsza i jeszcze przy tym zarabiać? Projekt trafił w moje oczekiwania 🙂

Jak juz wiecie nie polecam projektów z których sam nie korzystam.  Wybieram tylko i wyłącznie sprawdzone sposoby. Ten jest naprawdę wart uwagi, jeden z lepszych projektów, jest bardzo przyszłościowy.

Można zarabiać na nim na wiele sposobów.  Nie jest to AIRDROP lecz projekt, którego głównym celem marketingowym jest płacenie swoim użytkownikom za samo używanie przeglądarki.

Aby zacząć zarabiać kryptowalute BAT, za przeglądanie stron MUSISZ zainstalować przeglądarke BRAVE.

Po stestowaniu przeglądarki śmiało mogę z czystym sumieniem powiedzieć,  że jest sto razy szybsza od Chrome Czy Firefox, w dodatku pochłania ona zdecydowanie mniej mocy od wcześniej wymienionych.

Pomysłodawcą BRAVE jest również założycielem przeglądarki Firefox – Brendan Eich. Więc stoi za tym konkretny człowiek.

shares